Dom Pielgrzyma w Mariance

Witaj na stronie Domu Rekolekcyjnego w Mariance! Miejsce, do którego Cię zapraszamy położone jest w malowniczej dolinie u podnóża Niskich Karpat Słowackich w odległości 12 km od centrum Bratysławy. Nasz dom rekolekcyjny działa przy najstarszym sanktuarium maryjnym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oferujemy  możliwość przeżywania rekolekcji i dni skupienia dla grup zorganizowanych. Zapewniamy również sprzyjające warunki dla pielgrzymów i turystów indywidualnych. Niewątpliwą zaletą jest korzystne położenie naszego domu w niewielkiej odległości od Wiednia, Budapesztu i Mariazell.

Dysponujemy bazą noclegową dla 55 gości w pokojach jedno-, dwu-, trzy i czteroosobowych. Niemal wszystkie wyposażone są w łazienki. Pielgrzymi mają możliwość korzystania z kaplicy, refektarza (jadalni), sali konferencyjnej i auli wyposażonej w projektor multimedialny. Czas spędzony w naszym Domu Rekolekcyjnym przyczyni się nie tylko do modlitewnej refleksji, ale również stanie się okazją do odpoczynku na łonie natury.